درب ریلی ( کشویی ) چوبی

درب ریلی ( کشویی ) چوبی

درب ریلی چوبی - درب کشویی چوبی

 

درب ریلی چوبی یا درب کشویی چوبی محصول جدید این مجموعه میباشد که میتواند به صورت دستی و یا نیمه اتوماتیک اجرا گردد. این محصول به ویژه برای اماکن مسکونی، اداری و تجاری که دارای محدودیت فضا بوده و امکان اجرای دربهای لولایی را ندارند مفید  میباشد. 

جنس چارچوب اصلی درب از چوب و سطح آن از ورق MDF با ضخامت های 6 ، و یا 8 میلیمتر بوده که با روکش ضد آب PVC پوشانده میشود. تنوع زیادی در رنگ روکش PVC و نیز تنوع در طرح های قابل اجرا بر روی سطح MDF درب ها وجود دارد که در صورت تمایل برای مشتریان گرامی ارسال میگردد. 

 

در سیستم نیمه اتوماتیک درب ریلی به صورت دستی باز میشود و به صورت خودکار ، با مکانیسمی کاملا" مکانیکی بسته میشود (بدون نیاز به برق و موتور محرک). این سیستم 100 درصد ایرانی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. 

 

درب کشویی توکار (مخفی)(پنهان شو) :  
امکان اجرای درب  کشویی چوبی به صورت توکار یا پنهان شو نیز وجود دارد. در این حالت یک سازه فلزی پیش ساخته در محل دیوار مورد نظر نصب میگردد. دو طرف این سازه توسط گچ، سرامیک، کناف و یا هر مصالح مورد نظر پوشانیده میشود به طوریکه در انتهای کار حفره ای در داخل دیوار ایجاد شده است که درب کشویی میتواند در زمان باز شدن درون آن قرار گرفته و پنهان شود.

 

درزهای بین درب و دیوار بطور کامل توسط پروفیل های درزگیر مخصوص پوشیده میشود، و روکوب هایی از جنس روکش درب نما و جلوه ویژه ای به ورودی درب میدهند.

 

امکان نصب آرام بند کشویی بر روی دربهای کشویی رو کار و درب های کشویی توکار وجود دارد که در صورت تمایل کارفرما اجرا میشود.

 

جهت مشاهده فیلم نحوه کارکرد این سیستم به شماره های شرکت تماس بگیرید:

021-66803666

021-66813286