دربهای لولایی فریم دار:

دربهای شیشه ای لولایی رایج ترین نوع دربهای ورودی در اماکن تجاری میباشند. با این وجود 2 مشکل عمده مکررا" باعث دردسر ساز شدن آنها برای مصرف کننده میشود: 

1) شکستن شیشه : شیشه های سکوریت با وجود مقاوم بودن، در لبه ها و گوشه ها حساس بوده و گاهی با ضربه ای نه چندان شدید میشکنند.

2) درزهای زیادی در طرفین و بالا و پایین این دربها وجود دارد که منجر به اتلاف انرژی و ورود گرد و غبار و دود میگردد.

برای حل این 2 مشکل عمده، این مجموعه اقدام به طراحی و ساخت دربهای لولایی با فریم آلومینیومی کرده است که علاوه بر تقویت و محافظت از لبه ها و گوشه های شیشه، ظاهری شکیل ، زیبا و مدرن نیز ایجاد میکند.

در دربهای لولایی فریم دار، شیشه سکوریت 10 میل در داخل فریم آلومینیومی ضخیم با رنگ کوره ای الکترو استاتیک (و یا آبکاری آنودایز در صورت سفارش) قرار میگیرد. یراق آلات مخصوص در داخل فریم جاگذاری شده و نهایتا" به جک هیدرولیک (استوپر کف) متصل میگردد، که باعث بسته شدن خودکار درب میگردد.  

علاوه بر این،  با توجه به استفاده از مویی های درزگیر در تمامی سطوح دربهای لولایی فریم دار، کلیه منافظ بین دربها مسدود شده و باعث جلوگیری از اتلاف انرژی (سرما و گرما) و نیز جلوگیری از ورود گرد و غبار و دود و حشرات موذی میگردد.

این نوع درب ها علاوه بر کارایی بسیار بالا در اماکن تجاری ، مراکز خرید و مغازه های لوکس و اماکن اداری، کاربرد قابل توجهی به عنوان شیشه دودبند برای ساختمانهای مسکونی نیز دارند. 

 

درب دودبند فریم دار (شیشه دودبند):

بنا بر ضوابط جدید استاندارد ملی ساختمان شهرداری ها کلیه ساختمانهای مسکونی را ملزم به اجرای دربهای شیشه ای دودبند در حد فاصل بین راه پله و آسانسور نموده اند.

مهمترین مزایای دربهای شیشه ای دودبند عبارتست از:

1) جلوگیری از انتقال گسترده دود و آتش به طبقات، در صورت بروز آتش سوزی

2) صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از اتلاف آن

3) جلوگیری از ورود گرد و غبار و دود از پارکینگ  و نیز جلوگیری از ورود جانوران موزی به واحد ها (موش، گربه، حشرات ، ...)

4)  ایجاد حریم خصوصی برای واحد ها و کاهش انتقال آلودگی صوتی در آپارتمانها

با توجه به برتری قابل ملاحظه دربهای دودبند فریم دار (در ظاهر و نیز در کارایی) نسبت به دربهاب دودبند شیشه ای ، این محصول مورد استقبال قابل توجه سازندگان و پیمانکاران ساختمانهای تجاری لوکس و مدرن قرار گرفته است. 

 

** توجه: امکان حک کردن طرح های مورد نظر به صورت سند بلاست  در صورت تمایل وجود دارد**