درب کشویی چوبی

 

درب ریلی چوبی یا درب کشویی چوبی محصول جدید این مجموعه میباشد که میتواند به صورت دستی و یا نیمه اتوماتیک اجرا گردد. این محصول به ویژه برای اماکن مسکونی، اداری و تجاری که دارای محدودیت فضا بوده و امکان اجرای دربهای لولایی را ندارند مفید  میباشد. 


در سیستم نیمه اتوماتیک درب ریلی به صورت دستی باز میشود و به صورت خودکار ، با مکانیسمی کاملا" مکانیکی بسته میشود (بدون نیاز به برق و موتور محرک). این سیستم 100 درصد ایرانی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. کلیه یراق آلات مصرفی دارای 24 ماه گارانتی تعویض و پس از آن خدمات پس از فروش 10 ساله میباشد.

دور تا دور درب ها پروفیل آلومینیومی مخصوصی کلاف میشود که علاوه بر زیبایی بخشیدن به درب ، کلیه درزها و فواصل بین درب و دیوار یا زمین را پوشش داده و مویی های درز گیر نصب شده از ورود گرد و غبار و یا سر و صدا و حشرات موذی جلوگیری میکند.

 

جنس چارچوب اصلی درب از چوب و سطح آن از ورق MDF با ضخامت های 6 ، و یا 8 میلیمتر بوده که با روکش ضد آب PVC پوشانده میشود. تنوع زیادی در رنگ روکش PVC و نیز تنوع در طرح های قابل اجرا بر روی سطح MDF درب ها وجود دارد که در صورت تمایل برای مشتریان گرامی ارسال میگردد.  

 

علاوه بر این چارچوب قدیمی درب قبلی توسط روکوب های چوبی مشابه با روکش درب پوشانیده میشود و جلوه و نمای زیبایی به ورودی میدهد.

 

درب کشویی توکار (مخفی)(پنهان شو) :  
امکان اجرای درب  کشویی چوبی به صورت توکار یا پنهان شو نیز وجود دارد. در این حالت یک سازه فلزی پیش ساخته در محل دیوار مورد نظر نصب میگردد. دو طرف این سازه توسط گچ، سرامیک، کناف و یا هر مصالح مورد نظر پوشانیده میشود به طوریکه در انتهای کار حفره ای در داخل دیوار ایجاد شده است که درب کشویی میتواند در زمان باز شدن درون آن قرار گرفته و پنهان شود.

 

درزهای بین درب و دیوار بطور کامل توسط پروفیل های درزگیر مخصوص پوشیده میشود، و روکوب هایی از جنس روکش درب نما و جلوه ویژه ای به ورودی درب میدهند.

 

امکان نصب آرام بند کشویی بر روی دربهای کشویی رو کار و درب های کشویی توکار وجود دارد که در صورت تمایل کارفرما اجرا میشود.

جهت مشاهده فیلم نحوه کارکرد دریهای کشویی چوبی ( دربهای ریلی چوبی ) با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید. 

 

021-66803666

021-66813286